KONST / Litografier / Färglitografi 15936419

nr 1593 6419

Vladimir Beck

(f. 1943)

Vladimir Beck (f. 1943), "Hönsjämlikhet". Signerad, numrerad 12/137. Färglitografi, bildmått: 274x27 cm, yttermått inklusive ram: 49x48 cm

Utrop:

300 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:56:53

28/1 23:05:58 1      100 kr
29/1 16:17:08 2      Vinnande bud